Televízne služby

 

 

Vážení klienti

Ako ste už iste počuli, televízny trh sa otočil proti divákovi. Výsledkom je, že sledovanie obľúbených televíznych programov zdraželo. Bezplatným spôsobom sa už nedajú sledovať televízne stanice ako Markíza, Doma, Dajto, JOJ, Wau, JOJplus a mnoho ďalších.

            Slovenskí diváci sa navyše museli rozlúčiť aj s českou stanicou Prima, ktorú nahradila nová stanica PrimaPlus, tak isto vylúčili z programu aj stanicu Nova.

            Komerčné televízie Markíza a JOJ spoplatnila svoje vysielanie pre divákov, ktorí ju sledujú prostredníctvom televíznych operátorov. Je nám ľúto, že sa tieto komerčné televízie rozhodli k takémuto postupu, pretože je to na úkor jej divákov a našich klientov. Považujeme za dôležité, aby diváci vedeli, že príčinou zvýšenia ceny je rozhodnutie iba týchto televízií.

            Televízia markíza tak už učinila v januári 2017 a televízia JOJ  v máji 2017. To nás donútilo zvýšiť cenu káblovej televízie od 01. 07. 2017 o 1€/ mesiac/ odberateľ.

            V prípade akýchkoľvek technických nedostatkov so sieťou nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom  HOTLINE linky : +421 907 838 030.

06. 06. 2017

 

Všeobecné obchodné podmienky:  VOP BSS 2017

Spoľahlivosť

Na nás sa môžte vždy a vo všetkom spoľahnúť, svoju prácu robíme na 100% a s radosťou. Dôkazom toho sú aj bytové domy, ktoré spravujeme.

Profesionalita

Za našou prácou je práca odborníkov. Dovoľte nám predstaviť Vám náš tím.

Komunikácia

Komunikácia je základom každého úspechu. Napíšte nám, čo by sa dalo zlepšiť a my sa Vám pokúsime vyhovieť.

Facebook