Vieme zabezpečiť

 

  • Zatepľovanie budov – Vzhľadom na zlé tepelné vlastnosti nezateplených starších domov sú následné úspory po zateplení veľmi významné a pohybujú sa medzi 30 až 50 percentami. Zateplenie domu je investícia na minimálne 30 rokov a pre dosiahnutie maximálneho účinku zateplenia je nutné, aby zateplenie robila odborná firma.
  • Hydroizolácia striech – Návrh a realizácia obnovy strešného plášťa plochých striech je náročná, vyžaduje veľké znalosti a značné skúsenosti. Spôsob obnovy strešného plášťa plochej strechy a jej rozsah závisí od diagnózy.
  • Rekonštrukcie a sanácie balkónov – Poruchy balkónov a lodžií patria medzi najčastejšie poruchy bytových domov. V prvom rade je to dôsledkom nesprávneho naprojektovania, vyhotovenia detailov ich konštrukcií alebo negatívnych účinkov poveternostných vplyvov.
  • Výstavba lodžií – Lodžie vieme navrhnúť a postaviť aj tam kde nie sú pôvodné balkóny. Ich životnosť sa rovná životnosti celého bytového domu. Ďalším cieľom je zvýšiť komfort obyvateľov, a týmto riešením sa vylepšia úžitkové vlastnosti bytov. Prakticky sa jedná o ďalšiu novú miestnosť o rozmeroch 3,6 x 1,5m , ktorá sa dá podľa potreby obyvateľov uzavrieť alebo zaskliť.

Spoľahlivosť

Na nás sa môžte vždy a vo všetkom spoľahnúť, svoju prácu robíme na 100% a s radosťou. Dôkazom toho sú aj bytové domy, ktoré spravujeme.

Profesionalita

Za našou prácou je práca odborníkov. Dovoľte nám predstaviť Vám náš tím.

Komunikácia

Komunikácia je základom každého úspechu. Napíšte nám, čo by sa dalo zlepšiť a my sa Vám pokúsime vyhovieť.

Facebook